HOME

blog

Full moon in Buyukada

İstanbul'un güneyinde bulunan Prens Adaları gerçekten bir başka güzelliği temsil eder. Bu adalardan en büyüğü olan Büyükada, İstanbul'a yakın olması ile birlikte, tatil kaçamaklarının da en güzel adreslerinden biridir.

Pek çok insan tatil konusunu zaman yetersizliğinden ertelemektedir. Siz Marmara Bölgesinde ikamet ediyorsanız, Büyükada tercihi zaman konusunu sorun olmaktan çıkarıyor. Burada geçireceğiniz tek bir gün bile, uzun zaman hatırlayacağınız ve anılarınız da önemli bir yer edecek fırsatı size getirebilir. Gündüzü bir başka gecesi bir başka olan bu güzel bölgede, konaklama konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız gibi, gezip görme ve eğlenme konusunda da sınırsız imkânlar sizi bekliyor.

En başta İstanbul gibi bir şehrin hemen dibinde olması, Adalar’ı avantajlı bir tatil beldesi haline getiriyor. Pek çok farklı kültürün iç içe geçtiği bu güzel yerde, tatil yapmak gerçekten önemli bir ayrıcalıktır.

Bulutsuz bir gökyüzünde dolunay görüntüsü, Büyükada için muhteşem bir fırsat oluşturmaktadır. Her ayın belli zamanlarında geceleri muhteşem bir görüntü ortaya çıkarken bu güzelliği Büyükada’dan görmeniz çok daha kolay. Kolayca ulaşıp eğlenceli bir tatil fırsatı bulabileceğiniz bu muazzam yerde, gerek yöresel lezzetler gerekse de sürpriz imkânlar, güzel bir tatil için size çok önemli fırsatlar hazırlayabilir. Gökyüzünün berraklığı, net görüntüsü, özellikle ayın tam halini yani dolunayı görme konusunda size müthiş fırsatlar veriyor.

Bazen sevdiğinizle, bazen de ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte, bu muhteşem görüntülere tanıklık etmek istemez misiniz? Bir iç deniz olan Marmara Denizi, bu bölgeye kattığı zenginlikle çok iyi bilinmektedir. Aynı şekilde ülkemizin de önemli değerlerinden biri olan bu muazzam denizde, birbirinden güzel irili ufaklı adalar bulunmaktadır. Gezmeyi seven, keşfetme duygusunu taşıyan ve güzellikleri arayan herkes gibi, siz de aradığınızı Büyükada imkânlarıyla bulabilirsiniz. Büyükada akşamları, çok hoş, özel ve ayrıcalıklıdır. Burada dolunay keyfi gerçekten unutulmaz ve muazzam bir fırsat olarak size ve herkese önemli derecede şansı tanımaktadır. Masalsı bir akşam geçirip Ay’ın en güzel halini görmek için beklemeyin.

Share on Facebook Share on Twitter