ANASAYFA

blog

Sergüzeşt'te bir gece misafirimiz olmak ister misiniz?

Bir haftalık instagram yarışmamıza katılın manzarasıyla ve iç dekorasyonuyla meşhur 10 numaralı odamızda bizden bir gecelik konaklama şansı kazanın.

Konseptimiz "hayatının sergüzeşti". Bizim hayatımızın sergüzeşti Büyükada'da bu güzel butik oteli açmak oldu. Peki ya sizinki ne?

Hadi sizin en büyük sergüzeştinizi bir fotoğraf ya da kolajla ve altına da hikayesiyle anlatın ve bizimle paylaşın. Biz de en etkilendiğimiz hikaye sahibini 10 numaralı suit odamızda 2 kişi oda-kahvaltı olarak misafir edelim.

Yapmanız gerekenler için;

1.  Instagramda @serguzestotel hesabını takibe alın.

2.  Fotoğraf ya da kolajını #hayatiminserguzesti (İngilizce karakterlerle) hashtagi ile paylas ve yorumda @serguzestotel e mentionı da unutma. Katılımcıları takip edebilmemiz için bu ikisi çok önemli.

3. Fotoğraf / Kolajın altına kısaca hikayeni yaz.

4. Tüm bunları yaparken yarışma boyunca yani 28 Agustos 2016 Pazar günü akşamın kadar profilin kapalıysa mutlaka aç ki fotoğrafını görebilelim.

Notlar:

Yarışma sadece instagram için geçerli.

Herkes bir fotoğraf/kolaj ile katılım gösterebilir.

İsteyen çizimle de katılım gösterebilir.

Kazanan görsel Sergüzeşt Otel instagram hesabında 31 Ağustos 2016 Salı günü duyurulacaktır.

Kazanan hikaye sahibi 10 numaralı odada 2 kişi olarak 30 ağustos ve bayram, 29 Ekim ve yılbaşı tatil dönemi hariç haftaiçi (Pazar-pazartesi-salı-carsamba ve persembe)oda-kahvaltı olarak konaklayabilecek. Odanın kullanılabilmesi için oteli arayarak teyid edilmesi gereklidir.

Ödülümüz 31 Aralık 2016'ya kadar geçerli olacak.

Bol şans: )

 

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş