ANASAYFA

blog

Sera Gündüz ile Yılbaşı Temalı Cupcake Workshop - 17 Aralık

Yılbaşı yaklaşıyor, sevdiklerinize kendi ellerinizle hazırladığınız cupcake'lerden hediye etmek istemez misiniz? Ya da davetli olduğunuz yılbaşı partisine kendi hazırladığınız bir dolu cupcake ile renk katmak? Siz de Sera'nın cupcake workshop'una katılın ve bu yılbaşının yıldızı siz olun.

Sergüzeşt Otel'in bistrosu Sermest'te gerçekleşen 3 saatlik etkinlik sonunda katılımcılar sıfırdan cupcake yapmayı öğrenecekler.

Yaptıkları cupcake'lerin birini orda tadım için yiyip 4'ünü kendileri için getirilen karton kutularda yanlarında götürebilecekler. 

Workshop sonunda Sera'dan hepinize bir de katılım sertifikası teslim edilecek.

Kontenjan kısıtlı olduğu için mail atarak ya da telefon ile rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Workshop ücreti 150TL'dir ve katılımcıların workshop'tan en az 3 gün önce katılım ücretinin %50'sini ödemesi gerekmektedir.

e-posta: hale@serguzestotel.com
telefon: 0532 422 86 03

Sera Gündüz kimdir?

1983 İstanbul doğumluyum. İngilizce yabancı dil ve Turizm Rehberliği bölümü mezunuyum. Mutfakta olmak, yeni şeyler yaratmak ve pişirmek her zaman en keyifli hobilerden biri oldu benim için. İşin biraz daha ehli olabilmek için en yakın dostumla birlikte 1 sene sürecek bir pastacılık eğitimine katıldık ve başarıyla da tamamladık. Bir süreliğine bu deneyimimizi çevremizle de paylaşabilmek isteğiyle keyifli bir işe de dönüştürdük, hem biz mutlu olduk hem etrafımızdakileri mutlu ettik:) Şu anda özel bir firmada çalışıyorum bir yandan da lezzet peşinde koşuyorum:) Pişirme ve yeni tatlar deneme konusunda hiç bitmeyen öğrenme ve gelişme sürecini elimden geldiği kadar çeşitli eğitimlere katılarak (cupcake, butik pasta ve kurabiye) devam ettiriyorum. Bu tatlı lezzetleri siz merak edenlerle paylaşmak çok keyifli olacak:

 

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş